Wybierz wydziałWydział w CiechanowieWydział w OstrołęceWydział w PłockuWydział w RadomiuWydział w SiedlcachWydział w Warszawie

Nowe "twarze" Wisły - zaproszenie na warsztaty w klimatycznych okolicznościach przyrody

Zapraszamy nauczycieli geografii wszystkich etapów edukacyjnych na szkolenie "W poszukiwaniu wartości - edukacja geograficzna nad Wisłą", które poprowadzi dr Joanna Angiel z Uniwersytetu Warszawskiego.

Warsztaty odbędą się 11 maja 2018 r. w godz. 15.00-17.30 w LO im. St. Małachowskiego w Płocku (zbiórka i wykład wprowadzający) oraz na Wzgórzu Tumskim. W programie m.in. Wisła w szkolnej edukacji geograficznej, odkrywanie różnorodnych obliczy Wisły - zajęcia w terenie.

Zgłoszenia do 10 maja 2018 r. Liczba miejsc ograniczona.

ELEKTRONICZNY FORMULARZ ZGŁOSZENIA

Celem szkolenia jest doskonalenie umiejętności odkrywania różnorodnych cech i wartości Wisły. Inspirowanie do prowadzenia własnych obserwacji nad rzeką i ich przełożenie na scenariusz zajęć geograficznych nad Wisłą.

Wymagany strój i obuwie dostosowane do zajęć terenowych.

Placówka Samorządu Województwa Mazowieckiego